2024. szeptember. 28. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 1.

A „Notre Dame de Sion" kongregáció nővérei romániai jelenlétük 150, és szatmárnémeti szolgálatuk 25 éves jubileumát ünnepelték.

2017. február. 1.

A lényeg, hogy Isten szeretetének a megtapasztalása erősödjön bennünk - mondta Szabó József egri spirituális, aki a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye papjainak tartott lelkigyakorlatot.

2017. február. 1.

Szatmárnémetiben tanácskoztak az erdélyi római katolikus nőszövetségek augusztus 29-31 között.

2017. február. 1.

Négy héten keresztül zajlottak Nagyszokondon a gyermektáborok, mintegy százötven résztvevővel.

2017. február. 1.

A szelestyehutai Szent Lajos búcsú az egész falu számára fontos esemény volt - római- és görögkatolikusok, ortodoxok együtt ünnepeltek.

2017. február. 1.

A szellemi és tárgyi értékek megóvásáról és továbbadásáról szólt a külsőleg megújult Kalazanci Szent József templom búcsúja - a szentmise elején Schönberger Jenő püspök megáldotta a templomot.