2024. május. 17. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2016. június. 13.

Szentignáci lelkigyakorlatot tartottak április 22. és 24-e között Nagyszokondon.

2016. június. 7.

Erdődhegyen találkoztak a romániai katolikus egyházmegyék ifjúsági lelkészei és -referensei, hogy áttekintsék az előttük álló kihívásokat, ezekre megoldásokat keressenek.

2016. június. 7.

Ötvenhárom fiatal vett részt az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda szervezte tavaszi csoportvezető-képzőn.

2016. június. 7.

Isteni irgalmasság ünnepén, három órától szentségimádást tartottak az egyházmegye templomaiban.

2016. június. 7.

Meg kell érezzük, hogy mi is részesülünk a szeretetnek és a gyengédségnek a misztériumában - mondta Ft. Márton Áron címzetes esperes Isteni irgalmasság ünnepén, Szatmárhegyen.

2016. március. 7.

Krisztus boldogsága, az ő megváltói tettének a nagyszerűsége bennünket is lázba hoz, újra el akarjuk határozni magunkat a Krisztus-követés mellett - mondta szentbeszédében, nagyszombaton este Schönberger Jenő püspök.