2024. június. 7. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2016. június. 14.

Kell, hogy ugyanaz a Szentlélek töltsön be mindannyiunkat, hogy egyek legyünk - mondta Papellás István, a szatmárnémeti Szentlélek templom búcsúján, pünkösdvasárnap.

2016. június. 14.

A "Szent József - a munkás" Katolikus Férfiak Szövetsége kezdeményezésére és gondozásában jelent meg az a kiadvány, amelyben fiatalok írnak a Szentlélekkel való kapcsolatukról.

2016. június. 14.

A családpasztoráció és az ifjúság nevelése prioritások a romániai katolikus püspökök számára - a Romániai Katolikus Püspökök Konferenciájának sajtóközleménye.

2016. június. 14.

Szép eredményekkel tértek haza a Szatmári Egyházmegyés diákok a csíkszeredai országos hittan tantárgyversenyről.

2016. június. 14.

Százharmincan mérkőztek meg csapatokban az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda által szervezett métanapon.

2016. június. 14.

Fedezzük fel újra, mit ér nekünk a Krisztus iránti engedelmesség - buzdította a híveket Krakomperger Zoltán a szatmárnémeti Székesegyház búcsúján.