2024. április. 27. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2023. február. 7.

Február 11-én, a Boldogságos Szűz Mária Lourdes-i jelenése napján ünnepeljük a Betegek Nemzetközi Világnapját.

2022. november. 22.

2013. tavaszán Schönberger Jenő püspök atyával és Hankovszky Ferenc vikárius atyával folytatott beszélgetésünk során esett szó arról, hogy milyen sokszínű, értékes és szükséges az a szolgálati tevékenység, amit az egyházmegyei szeretetszolgálat munkacsoportjai végeznek.

2022. november. 17.

Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepén, november 19-én, szombaton délután két órától, Egyházmegyénk Pasztorális tanácsának Diakónia munkacsoportja, immár tízedik alkalommal közös ünneplésre hív.

2022. április. 29.

Toth Borbála SchP nővér élménybeszámolóját olvashatják.

2022. március. 16.

Szeretettel hívnak és várnak a Piarista Nővérek mindenkit szentmisére, alapítójuk Boldog Celestina Donati mennyei születésnapján, március 18-án, pénteken délután 18.00-kor a nagykárolyi Kalazanci Szent József Plébániatemplomba.

2022. március. 2.

Hamvazószerdával megkezdődik a nagyböjt. A Szatmárnémeti Székesegyházban egyben Szent József nagykilencedet is tartanak, akinek példája megmutatja, hogy bár ő sem értette meg mindent azonnal, de kételyeivel, problémáival újra és újra Isten elé állt és engedte, hogy Isten vezesse őt életében.