2024. szeptember. 16. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Személyi változások a Szatmári Egyházmegyében

2024. július. 8.

2024. augusztus 1-i hatállyal a következő személycserék történnek a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében:

P. Pakot Géza SJ, a Hám János Római Katolikus Teológiai Iskolaközpont lelkivezetője és a Szatmárnémeti Jézus Szíve Német Nyelvű Személyi Plébánia plébánosa rendi elöljárójának döntése értelmében visszatér Magyarországra.

Ft. Fanea József, kökényesdi plébános püspöki titkár és a szatmárnémeti Jézus Szíve német nyelvű személyi plébánia plébánosa lesz.

Ft. Czumbil Wilhelm, a Szatmárnémeti Szent Antal Plébánia plébánosa a kökényesdi plébánia plébánosa lesz.

Ft. Jakab Norbert, a Nagybányai Krisztus Király Plébánia plébánosa a szatmárnémeti Szent Antal plébániára kapott plébánosi kinevezést.

Ft. Tempfli Máté, székesegyházi segédlelkész a Nagybányai Krisztus Király Plébánia i.h. lelkésze lesz.

Ft. Claudino Jose Cleiton újmisés a Szatmárnémeti Székesegyházi Plébánia segédlelkésze lesz.

Ft. Rojas Suero Rodorick újmisés két évre – mely még egy évvel meghosszabbítható – a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye szolgálatába kerül.